Vyznaj lásku na obrovskej obrazovke a povedz nahlas, koho máš rád alebo rada. Čínska spoločnosť Huawei počas kampane na svoj nový telefón Mate 10 lite prišla s originálnym nápadom.

Od 1. do 7. februára vo vybraných predajných miestach môžu ľudia napísať valentínku do predinštalovanej aplikácie v telefóne Huawei Mate 10 lite.

Toto prianie sa zobrazí v období od 10. do 14. februára na vonkajšej LED obrazovke na križovatke Bajkalská/ Trenčianska (GPS súradnice: 48.15497 17.145503). Všetci účastníci budú informovaní e-mailom o presnom dátume i čase uverejnia, a môžu tak prekvapiť svojich blízkych.

Nahrať prianie do aplikácie môžu v bratislavských predajniach Nay v OC Aupark, Orange v OC Central a tiež v predajni O2 v obchodnom centre Bory Mall.

Huawei-Valentyn

Prostredníctvom špeciálnej aplikácie na Facebook stránke Huawei majú záujemcovia možnosť tiež súťažiť o smartfón z najvyššieho radu Huawei so štyrmi fotoaparátmi pre špičkové snímky.

Autor najviac originálnejšieho priania na Valentína získa špičkový smartfón Huawei Mate 10 lite. Uzávierka súťaže je prave na sviatok všetkých zamilovaných – 14. februára o 23:00 hod.. Najkrajšie modelky o tom informovala Ela Dekánková z agentúry Inspiro Solution.

Huawei-Valentyn2

Prečítajte si tiež: Fotili sme Nelu Slovákovú: Pozrite si jej krivky

autor: tlačová správa
Foto: Huawei