Exkluzívny kalendár, nový klip a nová vianočná rozprávka majú jedno spoločné – speváčku Kristínu. Tá dokázala, že jej svedčia aj iné umelecké polohy ako spev. Pôvabná svidnícka rodáčka nafotila exkluzívny kalendár, ktorý pokrstil režisér a choreograf Ján Ďurovčík.

Kristína počas krstu predstavila aj nový singel a klip Na bieleho koňa. Autorom hudby je Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj. Singel je sprievodnou piesňou k novej rozprávke Johankino tajomstvo, v ktorej si talentovaná speváčka zahrala.

 Video: Kristína fotila sexy kalendár

„Minuloročný kalendár bol môj prvý a u fanúšikov mal veľmi pozitívny ohlas. Tento rok sa nesie v duchu život pri vlakoch, sú tam prostredia a profesie, ktoré sú typické pre železnicu. Fotilo sa na viacerých lokalitách: Depo Kolín, Múzeum Lužná u Rakovníka, stanica Unhošť,“ uviedla Kristína.

Autorkou fotografií je Petra Ficová, o kostýmy a návrhy sa postarala Jana Gavalcová, vizáž mala na starosti Lucia Ružová. Populárna interpretka  má tento rok pred sebou ešte jeden košický koncert v rámci Horehronie Tour 2015.  Informácie poskytla Nora Krchňáková z Propaganda House.

 

DSC_4735 DSC_4787 DSC_4867

 

 

 

 

Autor: red
Foto: Patrik Ratajský