„Obliekanie je spôsob života“-Yves Saint Laurent

Zima už je na ústupe, preto je správny čas pozrieť sa po nejakých jarných outfitoch. Dnes sme sa preto rozhodli vyskúšať španielsku značku Smash z banskobystrickej predajne Samfashion a ponúknuť niekoľko tipov.

Žiarivý dlhší kabátik s bielym topom a voľnejšími nohavicami v modrej farbe je ideálny pre prvé jarné dni.  

Štýlovo k nemu pôsobia nohavice ležerného typu. Pohodlné, voľnejšie a pôsobia retro štýlom. Nohavice sú veľmi pohodlné a vzdušné, vhodnejšie skôr pre milovníkov ležernejšieho štýlu. 

IMG_6658

Hnedé nohavice v rovnakom materiály ako vo farbe kráľovskej modrej v kombinácií s army zeleným cardiganom a jemnou bielou košeľou. Košeľa je trošku voľnejšia ale zato strihovo je vhodná pre každého.

IMG_6503

Čierny priesvitný top, biely sveter a hnedé nohavice. Elegantná kombinácia, s ktorou nemôžete nič pokaziť a zaujmete s ňou v škole aj na káve v meste.

Čierny top je ľahučký, voľný, viac priesvitný a preto doporučujeme kombinovať s obyčajným čiernym tielkom. 

IMG_6502

Bonus:

Jednoduchý avšak pohodlný slabomodrý overal ideálny na letné dni obohatený farebnou šatkou, ktorá overal krásne oživý.

A nakoniec tu máme dve menšie crossbody kabelky Smash so zlatými a striebornými detailmi vhodné na každú príležitosť. Retiazky na plece sa dajú bez problémov odopnúť a kabelku je možné používať ako listovú.

Značka Samfashion prišla na trh v roku 1992. Klientmi sú maloobchodné predajne s dámskou a pánskou módou.

Presne takto môžme definovať distribútor značiek pre Slovensko, v ktorom je na výber francúzska značka Ryujee, talianska značka Bleifrei, a španielske značky Mamatayoe, Smash a Nekane.

IMG_6680 IMG_6504

Prečítajte si tiež: Miss Slovensko 2018: poďte s nami do backstage

Autor: Nicol Urdová, na Instagrame TU
Zdroj foto: Nicol Urdová
Oblečenie: samFashion