Tanečníčka Natália Glosíková je po unikátnej operácii nohy. Kráska známa z minulých ročníkov markizáckej šou Let‘s Dance ako prvá na Slovensku vyskúšala unikátnu operačnú metódu.

„Nová metóda operácie lieči vlastný čerstvo roztrhnutý predný skrížený väz systémom dynamickej vnútroväzovej stabilizácie. To umožňuje jeho prirodzené zhojenie. Predtým sme poškodený väz nahradili šľachou z inej časti tela,“ uviedol MUDr. Ivan Roháľ, ortopéd z AGEL Clinic.

Natália sa vzviditeľnila ako tanečná partnerka hercov Romana Pomajba či Martina Mňahončáka, s ktorým skončila na druhom mieste v Let’s Dance. Teraz sa však musela šetriť, pretože sa zranila pri športovaní.

,,Výhoda tejto operácie je najmä v dĺžke zotavenia. Pri klasickej operácii plastikou by zotavenie mohlo trvať až osem mesiacov, s pomocou novinky môžu pacienti o tri mesiace začať športovať alebo tancovať,“ opísal MUDr. Ivan Roháľ z AGEL Clinic.

MUDr. Ivan Roháľ operoval unikátnou metódou ako prvú Natáliu Glosíkovou. 

Špecializovaná nemocnica v Bratislave sa zameriava práve na problémy pohybového ústrojenstva, športovú medicínu, jednodňovú chirurgiu a mnoho ďalších špecializovaných odborov. Najkrajšie modelky o tom informovala Alžbeta Sivá, hovorkyňa spoločnosti AGEL SK.

Viacnásobná majsterka Slovenska v latinskoamerických tancoch Natália Glosíková sa venuje tancu od troch rokov.

Slovensko reprezentovala na medzinárodných súťažiach, pôsobila v Taliansku, Slovinsku, v Prahe, Londýne či Dánsku.

MUDr. Ivan Roháľ zaviedol nový spôsob liečby roztrhnutého predného skríženého väzu glosikova4 glosikova1

Prečítajte si tiež: Fotili sme Nelu Slovákovú: Pozrite si jej krivky

Autor: red.
Foto: AGEL SK