Modelka Andrea Verešová dokazuje, že stále patrí medzi najkrajšie modeky. Na svojom instagrame často ukazuje svoju dokonalú postavu a bezchybný look.

Aj koncom novembra zverejnila dráždivú snímku. Slovenská kráska sa ukázala fanúšikom v dráždivej póze – iba v topánkach.

„Dajte žene správne topánky a dobyje svet.“ chcela upútať pozornosť najmä na obuv.

Andrea Verešová rada provokujev na sociálnych sieťach. Najnovšie na jednej zo svojich fotografií zhodila všetko oblečenie a odhalila tak svoju vyšportovanú postavu.

Už tento piatok sa môžete tešiť na výnimočné zľavy , ktoré sme pre Vás pripravili pri príležitosti “Čierneho Piatku” Nenechajte si újsť #BLACKFRIDAY a možnosť zakúpiť exkluzívne a originálne kúsky šité na mieru. Vianoce sú za dverami, tak neváhajte a šikovne nakúpte už s predstihom darček pre Vašu kamarátku, mamičku, dcéru, manželku či priateľku. Pokiaľ váhate s výberom, máme pre Vás darčekové vouchery s výraznou zľavou . Sledujte @blackeve.cz a nepremeškajte jedinečnú šancu❣️ Už tento piatok 24.11. ❤️❤️❤️ #pretože #milujememódu#módanasbavi#modajeradost#modajevasen#myzatostojime #womansfashion #womansdress #topdress #robmesiradost

A post shared by Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial) on

 

Autor: red
Foto: instagram

Prečítajte si tiež: Najkrajšie momenty z Victoria’s Secret Fashion Show 2017

katalog-novy-baner