Nedelňajšia prehliadka kolekcie Ateliéru Versace bola plná hviezd. Nielen v publiku, ale najmä na móle.

Francúzsko opäť hostí tých najlepších návrhárov sveta, ktorí prišli predstaviť do Paríža svoje najnovšie kolekcie v štýle haute couture.

Nechýbala medzi nimi ani talianska dizajnérka a šéfka svetoznámej značky Donatella Versace.  Jej modely na móle predviedli modelky skutočne zvučných mien.

Najvýraznejšími boli nepochybne ruská diva Irina Shayk, američanka Joan Smalls alebo mladšia sestra jednej z anjelikov Victoria’s Secret Gigi Hadid – Bella.

V odvážnych červených šatách bola na móle neprehliadnuteľná.

Mladá Američanka prežíva doslova raketový nástup svojej kariéry a postupne sa vyrovnáva slávou aj svojej staršej sestre.

Prekvapením prehliadky ale bola britská modelka Karen Elson. Svoju hviezdnu kariériu odštartovala na poslednej prehliadke Gianniho Versaceho v roku 1997.

“Mala som 18 rokov, keď som vyšla na moju prvú haute couture prehliadku. Bolo to ťažké, pretože okolo mňa boli najkrajšie modelky sveta a ja som bola iba nové dievča,” zaspomínala si Elson pre magazín Vogue.

V nedeľu už pôvabná rusovláska sama otvárala módnu šou Versace.

Medzi kráskami na móle sa objavili aj ďalšie zvučné mená. Floridská rodáčka Carolyn Murphy patrila pred štyrmi rokmi podľa magazínu Forbes k 9. najžiadanejšej modelke na planéte.  31-ročná Sasha Pivovarova z moskvy je pre tento rok zas tvárou značky Prada, na prehliadke zaujala netradičnou kreáciou v modrom.

Galéria

Ruská diva Irina Shayk. Foto: Versace

13559126_10157049733370176_6020215748203369318_o

Topmodelka Carolyn Murphy. Foto: Versace

Krásna americká modelka Bella Hadid. Foto: Versace

Topmodelka Joan Smalls. Foto: Versace

Sasha Pivovarova. Foto.:Versace

Britská modelka Karen Elson. Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

Foto: Versace

 

 

Autor: red
Foto: Versace